Jak osiągamy efekty

Działamy kompleksowo, dlatego Ty uzyskujesz lepsze wyniki.

W nowoczesnym marketingu online nie wystarczy być odpowiedzią na zapytanie Klienta. Trzeba także aktywnie go poszukiwać. Wychodzimy znacznie poza tradycyjny Search Engine Marketing (SEM). Integrujemy różne narzędzia promocji online, aby efektywnie dotrzeć do Twoich Klientów w odpowiednim kontekście, czasie i miejscu oraz skłonić ich do działania. Dlaczego to podejście jest optymalne?

„Większość działań związanych z optymalizacją serwisów pod wyszukiwarki (SEO) to głupota.
To jak próba czytania w myślach Google po to, by oszukać system i zmusić go do znalezienia nieprzydatnych treści. Trzy tysiące informatyków z doktoratem pracuje dla Google, aby każdy wynik wyszukiwania był jak najbardziej trafny. Z drugiej strony jesteś ty i próbujesz ich przechytrzyć. Kto tutaj wygra?”

Guy Kawasaki, „The Art of Social Media”

Gdzie są Twoi klienci?

90% użytkowników internetu ciągle szuka informacji, produktów i usług w Google. Jednak nieustannie zmienia się sposób, w jaki to robią. Google rozwija swoje algorytmy i narzędzia, aby zapewnić im najlepsze treści. Trzeba wiedzieć, jak to mądrze wykorzystać, albo wypadasz z gry.

Wiele agencji oferujących usługi SEM/SEO nadal obiecuje, że pozycja TOP 10 dla kilku słów kluczowych zapewni ruch w serwisie. Te czasy już dawno minęły. Czy wiesz, że dzisiaj ponad 30% ruchu zatrzymuje się na linkach sponsorowanych? W dodatku, już dla 70% osób nie ma żadnego znaczenia to, czy klikają w link sponsorowany, czy wchodzą na serwis z organicznych wyników wyszukiwania. Jakie jest właściwe rozwiązanie?

Trzeba działać kompleksowo

Kampania pozycjonowania to z całą pewnością nie wszystko, co można i co należy zrobić.
Skuteczna promocja w Internecie wymaga połączenia wielu narzędzi:

  • Pozycjonowanie serwisów nadal ma sens. Trzeba tylko wiedzieć jak to robić. Stosujemy pozycjonowanie kompleksowe w modelu long tail, które uwzględnia nie kilka, a często kilkadziesiąt lub nawet kilkaset precyzyjnych słów kluczowych i fraz.
  • Linki sponsorowane gwarantują ustalone pozycje w wybranych lokalizacjach.
  • Docieramy do wartościowych Klientów przez szereg innych kanałów komunikacji jak Facebook, gdzie możesz nawiązać szybki kontakt z fanami lub fora internetowe, jeśli tam właśnie ważą się losy decyzji o zakupie Twojego produktu czy usługi.
  • Dzięki doskonałym narzędziom analitycznym i doświadczeniu w interpretacji danych o zachowaniu Klientów w Internecie, wyciągamy praktyczne wnioski, które pozwalają na optymalizację kosztów i stałą poprawę wyników. Z korzyścią dla Ciebie.

Co z tego wynika?

Efekty widzisz już od pierwszego miesiąca

W tradycyjnym modelu współpracy z agencjami SEM nie masz gwarancji efektu. Czy stać Cię na to, żeby czekać miesiącami aż Twój serwis osiągnie docelową pozycję w Google? A co jeśli nawet wtedy okaże się, że to nie przekłada się na większy ruch w serwisie, albo większą sprzedaż? Można inaczej.

  • SEMagencja uruchamia pakiet kilku równoległych działań, które od razu zapewniają realny ruch w Twoim serwisie lub sklepie internetowym.
  • Jednocześnie rozpoczynamy kompleksowe pozycjonowanie, aby z każdym miesiącem Twoja inwestycja przynosiła lepsze efekty.
  • Dobieramy najlepsze narzędzia w zależności od specyfiki Twojego serwisu, zasięgu działania oraz budżetu.

Poznaj 13 skutecznych narzędzi, dzięki którym możesz osiągać więcej: