Facebook

Powrót do: Jak osiągamy efekty

Czy platforma społecznościowa, z której korzysta 13 milionów użytkowników w Polsce ma dla Ciebie potencjał biznesowy? To zależy. Od właściwej strategii.

Facebook jest bezdyskusyjnie najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie. Na pewno nie dla każdego biznesu jest on narzędziem marketingowym, które powinno mieć najwyższy priorytet. Wiele firm przekonało się jednak, że odpowiednio przygotowany i prowadzony fanpage pozwoli na tanią i skuteczną reklamę oraz umożliwi czerpanie innych korzyści z bezpośredniej interakcji z fanami, użytkownikami i klientami. Warto się przekonać, prawda?

Co zyskujesz

  • Dostęp do bardzo szerokiej grupy odbiorców, z którymi możesz nawiązać relacje wykraczające poza zwykłą transakcję
  • Możliwość bezpośredniej interakcji z użytkownikami i klientami, którzy bardzo często stają się najlepszym źródłem wiedzy o Twoich własnych produktach i o konkurencji
  • Skuteczne narzędzia reklamowe, które pozwalają dotrzeć do Klientów o określonym profilu demograficznym i zainteresowaniach

Jak to działa

Profesjonalne prowadzenie fanpage wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, które posiadają nasi specjaliści. Przygotujemy Twój profil firmowy oraz poprowadzimy fanpage wzbogacając go o nowe treści, dzięki którym interakcja Twojej firmy z fanami będzie na wysokim poziomie.

Przygotujemy i przeprowadzimy kampanie, które zwiększą zainteresowanie Twoim profilem firmowym. Możemy wykorzystać portal Facebook także jako dodatkowe źródło ruchu na stronie www.

Twój fanpage - Twoja marka. Dla nas to oczywiste, że masz pełną kontrolę nad tym co się dzieje na profilu firmowym, który w Twoim imieniu prowadzimy.

Poznaj 13 skutecznych narzędzi, dzięki którym możesz osiągać więcej: